Tatra mesi

Tatra mesi

Lõuna-Eesti tatramesi on oma värvuselt tumepruun, mis sisaldab rohkelt vitamiine, mineraalaineid (nt magneesiumi, rauda, fosfor), aminohappeid ja aktiivseid fermente.

500g
5€
950g
10€
Lisa korvi
Kanarbiku mesi

Kanarbiku mesi

Tume kanarbiku mesi pärineb Alam-Pedja rabadest ja soodest. See on ainulaadse tarretiselaadse tekstuuri, intensiivse aroomi ja maitsega haruldane mesi, mida saab kärgedest eemaldada vaid pressides, sisaldab see palju suira, vahatükikesi ja taruvaiku. Maitses on tunda karamelli, kohvi, puuviljade noote ja õrna suitsusust.

1000g
16€
500g
7€
Lisa korvi
Suveõite mesi

Suveõite mesi

Kreemikasvalge suveõite mesi on kogutud Elva valla kesksuvel õitsevatelt lilledelt. Selles mees on palju ristõieliste õietolmu, aga ka vaarikat, mesikat, pärna ja ohakat. Mesi on pehme ja kreemja maitsega. Selle südasuve meenutav lõhn, õrn värv ja ühtlane tekstuur loovad mõnusa tunde.

500g
5€
950g
10€
Lisa korvi
Kevadõite mesi

Kevadõite mesi

Kuldse merevaigu tooni kevadõite mesi on korjatud Elva valla kevadistelt niitudelt ja metsadest. Kõige rohkem on selles paju ja võilille nektarit ning õietolmu. Mesi on tugeva lõhna ning küllusliku magusa võilille aroomiga.

500g
5€
950g
10€
Lisa korvi
Mesi

Mesi

Aromaatne mesi, mis on korjatud Lõuna-Eesti taimedelt kogu suve jooksul. Mesi on pakendatud kergesse toiduplastist ämbrisse.

500g
4€
Lisa korvi